czwartek, 20 czerwca 2013

MultiSport plus i życie stało się piękniejsze!!!Hej ! Dziś chciałabym podzielić się moją radością z posiadania karty MultiSport plus :))))))). Program MultiSport plus jest autorskim programem sportowo-rekreacyjnym, umożliwia on korzystanie z najlepszych i najpopularniejszych obiektów sportowych w Polsce! Rozumiecie teraz moją radość ;). W ofercie jest naprawdę bardzo wiele obiektów, baseny, siłownie, ścianki wspinaczkowe, zajęcia fitness, lodowiska, sauny i wiele wiele innych! A wszystko to dostępne z kartą MultiSport plus :). Kartę zamówiłam u siebie w pracy, płacę za nią 55 zł miesięcznie i korzystam z czego tylko chcę! Na basen mogę chodzić codziennie, ograniczenie czasowe to 90 minut. Zupełnie mi to wystarcza :). Na zajęcia fitness również mogę chodzić codziennie, ograniczenie jest takie, że pomiędzy jednymi a następnymi zajęciami na jakie chciałabym iść tego samego dnia musi minąć minimum 3h. Co do siłowni, te które sprawdzałam, nie miały żadnych ograniczeń czasowych czyli pokazuję kartę i korzystam ile chce! Na innych rewelacjach jeszcze nie byłam ale wszystko przede mną! Karta MultiSport plus jest dla mnie niesamowitą frajdą!!!! Uważam, że jest absolutnym hitem! Nie muszę się "wiązać" z żadnym obiektem na stałe, jeśli mi coś nie odpowiada, idę gdzie indziej, ćwiczę i relaksuję się gdzie chcę i kiedy chcę :). Teraz już wiecie czemu tyle czasu mnie nie było... ;). Cieszę się życiem! Pozdrowionka!

5 komentarzy:

 1. ale super ! słyszałam o niej, ale jest tylko dla firm podobno...

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak to prawda, tylko przez firmę w której się pracuje można taką kartę otrzymać (jeśli dana firma jest klientem benefitsystems.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, świetna sprawa! :-) Masz zupełną wolność wyboru, co i gdzie możesz ćwiczyć :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Taki wybór za taką cenę ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. super, uwielbiam łaźnię i baseny :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarz. Jest mi niezmiernie miło! Uważam, że możliwość komentowania jest świetnym pomysłem bo mogę poznać Wasze blogi, które bardzo często mnie zachwycają i inspirują ;).
Jeśli zostawisz komentarz na pewno Cię odwiedzę i się zrewanżuję!
Jeśli podoba Cię się blog, dodaj mnie do obserwowanych :).